System ramowy to coś co idealnie sprawdzi się jako zabudowa Państwa balkonu. Lekkie okna i drzwi przesuwne świetnie wpisują się w dowolną konstrukcję i kształt zadaszenia, podcienia, werandy. Przesuwne okna umożliwiają całkowite otwarcie lub zamknięcie tarasu w zależności od aktualnego kierunku wiatru lub nasłonecznienia.

Dzięki możliwości stosowania różnych wypełnień od grubości 4 mm do 18 mm, system ramowy pozwala na dopasowanie zabudowy do oczekiwań użytkownika. Polecanym rozwiązaniem jest zastosowanie w przesuwnych lub stałych aluminiowych ramach szyby zespolonej 16 mm, która obniża hałas i wpływa dodatnio na bilans energetyczny całego obudowanego tarasu jak i przylegającego budynku.

Dzięki temu systemowi z tarasu można korzystać do późnej jesieni, a zimą przechowywać na nim ulubione rośliny tworząc w ten sposób swoisty ogród zimowy. Oferowane konstrukcje są wykonane z najwyższej jakości aluminium i bezpiecznego szkła: klejonego lub hartowanego oraz posiadają odpowiednie dopuszczenia do stosowania w budownictwie.

Ramowe zabudowy balkonów są systemami przesuwnymi. Okna przesuwają się w obie strony a dzięki zastosowaniu specjalnych łożysk czynność ta jest niezwykle łatwa.

Specjalne samozamykacze sprawiają iż żadne z okien nie otworzy się samoczynnie pod wpływem wiatru czy też za sprawą osób niepowołanych z zewnątrz. Jest to również dodatkowe zabezpieczenie w momencie kiedy z balkonu korzystają dzieci. Ramowe zabudowy balkonów są systemem dobrze izolującym od deszczu i wiatru jednak nie pozbawionym możliwości wentylacji balkonu.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas! +48 505 996 103

Pomożemy, wyjaśnimy i postaramy się dobrać jak najwłaściwszą ofertę do Twoich potrzeb!