Bramy segmentowe i ich sposób działania daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe. Niemal nieograniczone możliwości wykończenia pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań.
Bramy segmentowe dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych.
W tym zakresie współpracujemy m.in. firmą KRISPOL oraz WIŚNIOWSKI, których to produkty gwarantują wysoki standard wykonania, komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację.

2

Bramy segmentowe KRISPOL są zbudowane z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie oraz między segmentami. Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Dzięki temu bramy te posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku: U= 1,12 [W/m2K] .

Dla domów energooszczędnych mamy ofertę specjalną: bramę VENTE K2 RFS 60 o grubości zwiększonej do 60 mm. Ta wyjątkowo ciepła brama posiada dodatkowo podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową, niwelującą mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami. Umożliwia to osiągnięcie współczynnika U=0,9 [W/m2K].

5
6
7

Solidną konstrukcję bram firmy KRISPOL zapewniają rozwiązania zastosowane w mechanizmach, które je wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowują do przestrzeni garażu, a także zapewniają niezawodność i estetyczny wygląd również od środka.

Bezpieczeństwo użytkowania jest kluczowym elementem funkcjonowania bramy, dlatego też do każdej bramy montowane są odpowiednie zabezpieczenia przed opadnięciem w przypadku zerwania sprężyny.

Napędy posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę o ok. 10 cm, gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można także wyposażyć w fotokomórki, które uniemożliwiają zamknięcie, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda.

Rolki jezdne montowane we wszystkich bramach dodatkowo wyposażyć można w osłony chroniące palce. Również segmentom bram nadano specjalnie zaprojektowany, bezpieczny kształt.

Wygodna obsługa to kolejna cecha bram firmy KRISPOL.
Komfort użytkowania zapewnia między innymi najlepsza automatyka. Mechanizmy zastosowane w produktach to urządzenia renomowanych producentów. Gwarantują łatwą i bezproblemową obsługę, a także umożliwiają wpięcie bramy w dowolny system „domu inteligentnego” i instalacje alarmowe.

W bramach zastosowano łożyskowane rolki. Zminimalizowano ilość połączeń na prowadnicach. Dzięki tym rozwiązaniom praca bramy jest cicha i płynna. Każdą bramę, niezależnie od wymiaru, można bez problemu otworzyć jedną ręką bez użycia siły. Umożliwiają to dwie sprężyny skrętne, zapewniające optymalne wyważenie bramy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas! +48 505 996 103

Pomożemy, wyjaśnimy i postaramy się dobrać jak najwłaściwszą ofertę do Twoich potrzeb!